Best selection of premium Joomla 1.6 template























Zabiegi lecznicze

Posiadamy doskonale wyposażoną, stale unowocześnianą bazę zabiegową, gdzie realizowanych jest ok. 40 rodzajów zabiegów.







Wykonujemy:

  • zabiegi balneologiczne (okłady borowinowe, kąpiele solankowe, kwasowęglowe)
  • zabiegi z zakresu hydroterapii (kąpiele perełkowe, hydromasaże, natryski, kąpiele wirowe kończyn dolnych i górnych)
  • zabiegi fizykoterapii (diadynamik, jontofereza, interdyn, teraplus, ultradźwięki, sollux, bioptron i okłady żelowe
  • różne formy masażu (masaż suchy, masaż podwodny, masaż wibracyjny, masaż komputerowy)
  • trening na stołach izokinetycznych tzw. „Cal Po Calu”
           
    Istnieje również możliwość skorzystania z zabiegu krioterapii ogólnoustrojowej (kriokomora) w jedynej w Inowrocławiu kabinie kriogenicznej niskich temperatur. Stosowana temperatura poniżej -120 w czasie 1-3 minut ma działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, przeciwzapalne, uodparniające, poprawiające nastrój, zwiększające wydolność fizyczną, redukujące cellulit.

    Kinezyterapia czyli gimnastyka lecznicza prowadzona jest u nas w formie ćwiczeń indywidualnych i grupowych na nowoczesnej, klimatyzowanej sali gimnastycznej. Systematycznie stosowana i prawidłowo dobrana wpływa na poprawę funkcjonowania układu krążenia i oddychania, usprawnienie układu ruchu, działa regulująco na wyrównanie cukrzycy oraz przeciwmiażdżycowo.

    Dodatkową formą aktywności jest dość młoda dyscyplina sportu zyskująca w szybkim tempie zwolenników na całym świecie - Nordic Walking.    Marsz z kijkami w pięknych inowrocławskich plenerach poprawia kondycję, wydolność układu krążenia,  wzmacnia mięśnie, kształtuje i wyszczupla sylwetkę ciała. Zajęcia prowadzone są przez mistrzynię świata w Nordic Walking – Panią Elżbietę Wojciechowską.