Best selection of premium Joomla 1.6 templateWycieczki rowerowe

Wielu kuracjuszy, którzy odwiedzają nasz ośrodek, szuka w naszej ofercie maksymalnego zagospodarowania czasu wolnego,  przerw pomiędzy posiłkami i zabiegami, chwil wytchnienia w czasie kwitnącego w naszym ośrodku życia towarzyskiego.  Dla wszystkich chętnych przewidzieliśmy w naszym programie możliwość wypożyczenia roweru oraz udania się w krótką podróż.

    Zdrowy tryb życia większości ludzi kojarzy się z ogromnymi wyrzeczeniami żywieniowymi oraz wysiłkiem fizycznym. Nie zawsze jednak trzeba stosować drakońskie diety i spędzać długie godziny na siłowni. Jazda na rowerze jest bowiem dużo przyjemniejszym sportem, który także doskonale wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie, a także może być pomocny przy odchudzaniu.

    Rower jest nieodłącznym atrybutem aktywnego wypoczynku, dbania o kondycję fizyczną. Dodatkowym plusem jazdy na rowerze jest poznawanie urokliwych zakątków Inowrocławia. Olbrzymie tereny zielone Parku Solankowego wokó naszegoł Centrum Uzdrowiskowego oraz tereny zielone okalające nasze miasto  są znane z ciekawego zróżnicowania krajobrazu.

    Ruch jest świetnym lekiem, szczególnie gdy odbywa się w otoczeniu ślicznych terenów uzdrowiskowych z tężniami w tle.


    Korzystne warunki klimatyczne połączone z aktywnością fizyczną pozytywnie oddziałują na organizm. Dodać do tego możliwość odkrycia nowych interesujących miejsc, świeże powietrze w strefie ograniczonej aktywności pojazdów, tereny zielone, aktywny relaks,  poprawianie kondycji i tężyzny fizycznej.

    Wystarczy wypożyczyć rower i udać się w podróż – nic prostszego!
Sezon rowerowy (wypożyczanie) zaczynamy od 1 kwietnia.