Best selection of premium Joomla 1.6 templateKawiarnie

    Nasz ośrodek jako jedyny obiekt sanatoryjny w mieście posiada taras widokowy, z którego roztacza się przepiękna panorama całego Parku Solankowego oraz Inowrocławia. Taras znajduje się na ostatnim piętrze wieżowca.
       
     Niewątpliwym atutem tarasu widokowego jest przyległa do niego kawiarnia, w której można spędzić mile czas, chroniąc się przed nadmiarem słońca lub w razie niepogody.


    Kawiarnia daje chwilę wytchnienia i spokoju. Można  skosztować w niej specjałów lokalu, czy spędzić czas w miłym towarzystwie. Tu zawsze można liczyć na filiżankę dobrej kawy, herbaty lub innych napojów. W lokalu panuje oryginalna atmosfera, a zapach świeżo mielonej kawy przyciąga kuracjuszy jeszcze przed wejściem.

    Na parterze sanatorium umiejscowiona została kolejna kawiarnia o nazwie „Marmurowa”. Kusi ona niewątpliwie swoim wystrojem oraz intersującą ofertą. Miła obsługa dodatkowo sprawia, że czas spędzony w tym miejscu na długo zapada w pamięci.

    Na terenie Uzdrowiska Inowrocław istnieje kilka różnych bardzo interesujących kawiarni. Wiele z nich ma swój niepowtarzalny klimat i oryginalne wnętrze, gdzie na co dzień kwitnie bogate życie kulturalne. Niektóre z nich idealnie wtopiły się w tereny Parku Zdrojowego, stanowiąc jedną z kolejnych atrakcji czekających na kuracjuszy.

    Można tutaj odpocząć od spacerów, nabrać sił rozkoszując się pięknymi widokami.  Delektując się pysznymi specjałami odpoczywa się od zgiełku i trudu życia codziennego.
 
    Wiele z kawiarni wspaniale prosperuje również wieczorami, gdzie cyklicznie odbywają się różnego rodzaju imprezy czy dansingi. Każdy, nawet najbardziej wybredny kuracjusz znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie.