Best selection of premium Joomla 1.6 templateMasaż HydroJet

   Łóżko pokryte jest przyjemną dla skóry kauczukową matą. Z zamontowanych w urządzeniu dysz strumienie wody uderzają od spodu w tę elastyczną powierzchnię i ruchem okrężnym wędrują od stóp do karku. Powoduje to efekt przyjemnego masażu całego ciała bez obciążania systemu krążenia, pocenia się, nie ma konieczności odpoczywania po takim zabiegu, gdyż sam w sobie jest formą wypoczynku.
Uaktywnia się metabolizm komórek, rozluźniają mięśnie - a wszystko odbywa się w prosty, nie krępujący sposób. Pacjent leży na „hydro jet” w ubraniu (należy jedynie ściągnąć obuwie) miękko i wygodnie, głowa spoczywa na wspierającym kark podgłówku. Przyjemne ciepło wody jak gdyby przenika ciało, a jej siła napiera na naprężone mięśnie.
Łóżko HydroJet z masażem wodnym polecane jest osobom, których schorzenia wymagają rehabilitacji.
Głównymi wskazaniami do korzystania z urządzenia są bóle kręgosłupa, zapalenie i zwyrodnienia stawów, skrzywienie kręgosłupa, osteoporoza we wczesnym stadium, bóle mięśni grzbietu związane z wykonywaniem niektórych zawodów. Masaż pomaga również w walce z otyłością i cellulitem, przyspiesza przemianę materii, korzystnie wpływa na samopoczucie, gdyż skutecznie regeneruje siły i łagodzi stresy.
Cennik