Best selection of premium Joomla 1.6 templateBaza hotelowa

     Na naszych Kuracjuszy czekają komfortowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i zapleczem gastronomicznym. Stałe podnoszenie standardu oferowanych usług pozwala nam na dostosowywanie się do wielu oczekiwań naszych Gości. Baza hotelowa składa się z pokoi 1, 2, 3 i 4-osobowych.

    Pokoje rozmieszczone zostały w 3 budynkach, stanowiących jeden zwarty kompleks. Cały obiekt, a w szczególności część hotelowo-zabiegowa przystosowany został do wymagań osób niepełnosprawnych, w tym również osób poruszających się na wózkach. Komfortowo wyposażone i specjalnie przygotowane pokoje wraz z łazienkami, dostosowana baza zabiegowa, specjalne windy i platformy dźwigowe sprawiają, że poruszanie się po naszym obiekcie pozbawione jest wszelkich niedogodności. Dostępność określonego standardu pokoju może być zależna od rodzaju pobytu - szczegóły tutaj.
 

Na terenie całego ośrodka oraz na terenach do niego przylegających obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz palenia  papierosów elektronicznych.


Wyposażenie pokoi:łazienka
telewizortelefon
czajnik
 elektr.


ręcznik
sztućce talerzyk kubek


lodówkaPokoje jednoosobowe typu B1

Pokój jednoosobowy Standard B1 (tzw. mały apartament) - składa sie z jednego pokoju
                                                     --------------------------------------

Pokoje jednoosobowe typu Studio

To dwa pokoje jednoosobowe połączone wspólnym przedpokojem i posiadają wspólną łazienkę.
                                                 --------------------------------------

Pokoje dwuosobowe typu B2
Pokój dwuosobowy Standard B2 (tzw. mały apartament) składa się z dwóch pomieszczeń: pokoju dziennego i sypialni.


Na każdym piętrze jest wspólny taras widokowy, który wyposażony jest w miejsca do wypoczynku.
--------------------------------------
Pokoje dwuosobowe typu Standard
Pokój dwuosobowy przestronny balkon, z którego w zależności od lokalizacji pokoju można podziwiać widoki Parku Solankowego lub panoramę miasta. 
--------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
Szpital Uzdrowiskowy dysponuje jadalnią zlokalizowaną na terenie obiektu. Wyżywienie odbywa się zgodnie z wytycznymi Polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Posiłki podawane są zgodnie z zaordynowaną dietą lekarską, ponadto istnieje możliwość ustalenia różnorodnych diet indywidualnych, na życzenie.


    Obiekt posiada wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich.

    Posiadamy doskonale wyposażoną bazę zabiegową, gdzie realizowanych jest ok. 40 rodzajów zabiegów rehabilitacyjnych, a także specjalistyczny sprzęt medyczny do wykonywania badań diagnostycznych. Wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna pozostaje do dyspozycji naszych kuracjuszy przez całą dobę.

    Na terenie całego naszego obiektu dostępny jest bezpłatnie Internet bezprzewodowy.

    Wolny czas (oprócz spacerów po Parku Solankowym i korzystania z Tężni Solankowych) można spędzić na naszej Sali Gier gdzie można skorzystać ze stołu bilardowego,tenisa stołowego i stołu szachowego.