Best selection of premium Joomla 1.6 templateAktualności


16.12.2010 Otwieramy Poradnię Reumatologiczna

Informujemy, że od 01.01.2011 roku w naszym Centrum     Uzdrowiskowym ul.Wilkońskiego2  rozpoczyna działalność PORADNIA REUMATOLOGICZNA świadcząca usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ oraz na zasadach komercyjnych.
Rejestracja będzie odbywała się bezpośrednio w poradni lub telefonicznie:
(52) 353 57 74 od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 11.00
Pacjenci zgłaszający się po raz pierwszy do poradni reumatologicznej zobowiązani są dostarczyć:
  • skierowanie do poradni reumatologicznej,
  • dokument poświadczający uprawnienia do korzystania ze świadczeń w ramach NFZ,
  • wyniki badań: OB, morfologia, mocz, RTG stawów lub kręgosłupa. (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 06 maja 2008 r.)
                  

29.07.2011   Od sierpnia     dostępny parking

Informujemy, że po dniu 15.08.2011r. będzie dostępny dla naszych kuracjuszy, pacjentów oraz gości zlokalizowany na naszym terenie parking. Centrum Uzdrowiskowe posiada w obrębie swojego terenu parking dla samochodów osobowych naszych gości. Znajduje się on na terenie wewnętrznym naszego kompleksu uzdrowiskowego. Parking jest niestrzeżony, jednak stały i całodobowy monitoring video rejestrujący obraz terenu, gwarantuje podstawowe poczucie bezpieczeństwa. Opłata za postój wynosi 2 zł/dzień.

05.09.2011   Multimedialna sala konferencyjnej
Nasza  sala konferencyjna wzbogaciła się o multimedialny system projekcji obrazu. Na system składa się najnowszej generacji projektor multimedialny współpracujący z komputerem oraz nowoczesny  ekran sterowany elektrycznie. Dzięki tej inwestycji   konferencje,  wykłady i spotkania organizowane w  naszej sali konferencyjnej będą mogły być wzbogacone o prezentacje multimedialne.