Best selection of premium Joomla 1.6 templateAktualności
Aktualności:


Szukasz pracy? Poszukujemy pielęgniarki lub pielęgniarza.


Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK Sp. z o.o. w Inowrocławiu poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza ze specjalizacją np. zachowawczą, geriatryczną, kardiologiczną itp. i z co najmniej 3-letniem stażem pracy.

Istotne, aby Kandydatka/Kandydat był osobą samodzielną, z empatią i z zaangażowaniem realizującą powierzone obowiązki.

Rodzaj umowy: do ustalenia, preferowany kontrakt

Wymiar czasu: równoważnik pełnego etatu

Wynagrodzenie: uzależnione od formy zatrudnienia, do omówienia między zainteresowanymi Stronami.

Termin rozpoczęcia: najchętniej od zaraz

 

Kandydaci mogą przesyłać oferty drogą elektroniczną na adres: biuro@san-energetyk.com.pl w terminie do 20.12.2017 r.

 

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

 

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Wilkońskiego 2, kod pocztowy 88-100, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tj. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Aktualności: